Istekleriniz Dersler Programlar Oyunlar Incelemeler Cover Şarkılar ve Dublajlar

9 Şubat 2016 Salı

♥ Tomb Raider: Legend ♥


Herkese merhabalar efenim.Nasılsınız.Beni soracaksanız iyiyim :D Bütün öğrenci milletine okullar açıldığı için hayırlı uğurlu olsun diyorm.Evvet bu yazımda 1 gün öncesi bitirdiğim bir oyun olan Tomb Raider : Legend oyununu tanıtacağım.Bildiğiniz üzere Tomb Raider oyunlarının kahramanı Lara Croft'tur.Bu oyunda da Lara Croft'la oynuyoruz.Oyun oldukça güzel.Eski tip oyunları sevdiğim için açıkçası garipsemedim oyunu.Grafik bakımından iyi ve oynanabilirliği kolay.Tabi ilk oynadığınızda ve her seferinde öldüğünüzde sinirleniyorsunuz.Oyunda farklı bulmacamsı şeyler var.Buda gayet hoş.Lara'nın küçüklüğünü ve annesini görebiliyoruz oyunda.Konusunu aşağıya koyuyorum.

Konusu

Lara 9 yaşındayken annesi ile birlikte yolculağa çıkmıştır. Yolculuk sırasında Himalayas’ta uçak kazası geçirmişlerdir. Lara annesiyle kamp kurarken, Lara orada kocaman bir yapının üzerinede eski bir kılıç bulmuş ve onu yerinden oynatırken yapı aniden hareket etmeye başlar. Anne Lara’yı oradan uzaklaştırmak isterken aniden ortadan kaybolur. Yıllar sonra Lara Bolivia Tiwanaku’da O kılıcın bir parçasını bulur. Lara annesini bulmak umuduyla diğer parçaları bulmak içinde yola koyulur.


Kısaca böyle bir konusu var.Oyunda farklı ülkelere gidiyoruz :D Ama tabi az ülke 5-6 ülke olabilir.Yada daha az.Gittiği yerlere görede giysisi değişiyor :D Benim en çok hoşuma giden yer Japonya oldu *-* Yakuza'larla dövüştüm efenim :D Bu oyunda da Lara'nın çevikliğine hayranlık duydum.Dövüşürken çok zarif hareketler yapıyor :) Gelelim şimdi ben bu oyunu nereden indireceğim.Veriyorum indirme yerini kardeşim sizler için.Evvet yanlış duymadınız veriyorum nereden indirdiğimi :D Tıkla yazan yere tıklarsanız indirdiğim yere gidersiniz.Bir uyarı yapayım.Oyunları genellikle torrent üzerinden indiriyorum.Yani bilgisayarınızda Torrent uygulaması olsun.


Gelelim indirdiniz oyunu.Oyunumuzu Daemon Tools Lite programıyla bilgisayara kuracağız.Buda uyarı olsun sizler için.Bu program yoksa internetten indirdiğiniz oyunları kuramazsınız.

Gelelim Bloom-Chan sen bu oyunu nasıl anladın? Senin ingilizcen iyi değil.Oynarken anlayamazsın sen dediğinizi duyuyor gibiyim.Bloom-Chan bunuda düşündü ve sizlere Türkçe Yamasını da buldu.Oyunları Türkçe oynamak bana göre daha iyi oluyor.Anlaşılır bir dilde oynamak hem anlaşılır yapıyor oyunu hemde daha çok oynama şevki getiriyor :) Aşağıda tıkla yazan yere tıkladığınızda indirebilirsiniz yamayı.


Evvet gelelim oyunu içi resimlereOyun gayet güzel.Oynamanızı tavsiye ederim.Oyunun sonunda bir boss var onda biraz canınız sıkılabilir.Biraz zor ölüyor.Ve arada bize yol gösteren arkadaşlarımız var onlar bizimle telsizle konuşuyorlar.Bazen komik diyaloglarla karşılaşabiliyoruz.

Yazacaklarım şimdilik bu kadar :) Bir daha ki sefere görüşmek üzere.Hoşçakalın efenim :D

2 yorum: