Istekleriniz Dersler Programlar Oyunlar Incelemeler Cover Şarkılar ve Dublajlar

5 Ocak 2016 Salı

♥ Deadpool ♥


Herkese merhabalar efenim :D Yazı yazmayalı da bayağı bir zaman olmuş açıkçası.Nasılsınız bakalım sevgili okurlarım ? Beni soracaksanız okul ile uğraşıp duruyorum.Evet gelelim yazımın konusuna.Başlığımdan anlaşıldığı üzere evet evet Deadpool'la ilgili bir yazı olacak.Ama bu yazı Deadpool'u tanıtmak amaçlı olmayıp oyunu üzerine olacak.Evet arkadişler Deadpool'un oyununu oynadım :D Aslında biraz kafamın dağılması lazımdı şu aralar.Hep ders hep ders olacak diye birşey yok sonuçta.Gelelim bu oyunu kaç günde bitirdiğime? Oyunu 2 günde bitirdim.Aslında boş olduğunuz bir günde sabahtan başlayıp bir günde bu oyunu bitirebilirsiniz.

Gelelim oyun hakkındaki görüşlerime :D 

Oyunu çok beğenerek oynadığımı söyleyebilirim.Diyaloglar olsun , oyundaki Deadpool'un davranışları olsun acayip hoşuma gitti.Unutmayaraktan söylemek isterim.Oyunu oynamak isterseniz eğer küfüre ve kan'a hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.Oyunda küfür var evet ama bu da oyunu güzel yapan tarafı.Oyunda en çok beğendiğim kısım ise Deadpool'un iç sesleriyle olan konuşmaları.Herif beni benden aldı diyebilirim :D Ayriyetten oyunda Deadpool'un oyunun içerisinde olduğunu biliyor o ayrı bi konu ama açıklamak gerekirse bazı yerlerde ''oyuncu gel takip et'' ve yatta ''oyuncu ses çıkarmayalım'' gibisinden konuşmalar yapıyor ki böyle olunca da insan oyunu sevmez mi diyor? Hatta bir ara oyunun içerisinde oyuncu için hediye hazırladım bile diyor ki bu hediye de bir bisiklet olup bu bisiklet ile başka bir bölüme geçiyoruz :D Oyunda bayağı komik sahneler var.Tabi bu oyunu da komik yapan Deadpool'un kendisinden başkası değil elbet.Oyunda X-men'den bazı kişileri görüyoruz.Volverine bir ara bayılıyor.Kaza geçiriyoruz ki bu da Deadpool yüzünden oluyor.Bir tokat sahnesi oluyor.Tokat attığımızda Deadpool öyle güzel laflar söylüyor ki ah ah.Bir ara yüzüm mutluluktan kızardı.Bu kızarıklığımın sebebi de bir cümlesinde oyuncu kızlar kelimesinin geçmesi oldu :D Oyunu büyük bir has alarak oynadım.Gelelim sen bu oyunu bu kadar sevdin.Ama nasıl sevdin? Sen İngilizce'yi tam olarak bilmiyorsun gibi cümlelerinizi duyar gibiyim :) Bloom-Chan uyanıktır.Neden mi çünkü kendisi oyunu Türkçe Yama'lı oynadı :D Yani kısacası oyun Türkçe olduğu için bu kadar çok beğendim.Diğer türlü sanırım anlamadan oynadığımda sıkılmış ve konusunu tam olarak anlamamış olacaktım.Kısacası oyunlarda eğer Türkçe yaması varsa onuda kurun öyle oynayın.Veyatta İngilizce olarak oynayın İngilizceniz gelişsin.Tercih size kalmış.


Gelelim oyunun konusuna ben kısaca kopyala yapıştır yapıyorum :)

Konu

Kendi bilgisayar oyunu olsun isteyen Deadpool bir yapımcıyla anlaşır ve senaryo icabı başladığı oyunun aslında gerçek olduğunu, dünyayı Sinister‘ın (Oyundaki baş düşmanımız) ellerinden kurtarması gerektiğini bilmeden kat ettiği yol anlatılır. Oyun boyunca WolverineCableRogue,Vertigo ve Death gibi karakterle karşılaşan Deadpool; kendine özgü muzip, eğlenceli ve farklı tarzıyla düşmanlarını alt eder. Deadpool, kanser olduğunu öğrendikten sonra ona yardım edeceğini söyleyen Weapon-X‘e katılır. Deadpool’un asıl gücü ise olağanüstü iyileşme hızı. Deneylerin sonunda vücudu kızarmış ete dönen Deadpool sonunda Weapon-X’ten kaçar ve kötülerle çalıştıktan sonra X-Men‘e katılmak ister ama bir türlü kabul edilmez. Sonrasında ise Wolverine’in de mensubu olduğu X-Force‘a katılır. aynı zamanda beyin hücreleri zarar gören Deadpool’un içinde iki farklı karakterin daha sesi vardır ve neredeyse sürekli bunlarla konuşup tartışır.


Oyunun içerisinden birkaç görüntü paylaşayım :)Oturuşa bak :D


Bilmiyorum sizde de var mıdır ? (Kız oyuncular için söylüyorum) Oyunda erkek karekter oynuyorsanız onların kaslarına bakar ve ağzınızın suları akar mı? Veyatta vücutlarına hayran hayran bakar mısınız?


Immhıı güzel popo.Oyunlarda çoğunda erkeklerin poposu güzeldir :D Özene bezene yaratılmış ve güzel popolar vardır.İngilizce de nasıl diyorlar popo görünce Det Ass mi diyorlardı :D


Ve işte Deadpool'u yüzü :D Güzel bir vücuda böyle bir yüz.Aslında o kadar da çirkin bir yüzü yok şahsen.Peki siz beğendiniz mi yüzünü?


Gelelim oyunu nereden indireceğimize.Altta tıkla yazan resim var oraya tıklarsanız indirme adresine gidersiniz.


Not: Oyun Torrent üzerinden indirilmektedir.Bilgisayarınız 32 bitlikse indirin bakın.Oyun açılıyorsa 32 bitlikte olan diyor bilgisayarlarda da oynayabilirsiniz.Eğer açılmıyorsa bilgisayarınız 64 bitlik olması lazım.

Türkçe Yama Sitesi


Bundan sonra Deadpool dünya ahiret erkekler haremimde yer alacaktır :D Vee güzel bir şey daha buldum.Bir başka oyunda benim Dante'mle savaşıyo :D


Bu videoyu da paylaştıktan sonra bu yazımızında sonuna gelmiş bulunmaktayız diyorum :D Umarım yazımı severek ve beğenerek okursunuz :) Ben yazı eklemesemde yorum gelmiş mi diye bakınıyorum.Beni sitesiyle ilgilenmiyor veyatta gitmiş zannetmeyin :) Evet efenim görümek üzere.Hoşçakalın :)

2 yorum:

  1. Tumblr'dan filan gördüğüm kadarıyla Deadpool karakterine hep bir sempati duymuşumdur zaten, bu karakterle nasıl tanışsam diyordum ben de... Gerçi oyun vasıtasıyla tanışamam, zira maalesef bilgisayarım yok. TT_TT Çizgi romanlarını da okumak istiyorum da onları okumak için başkalarını da okumuş olmak gerekiyor herhalde... Bu arada yine tumblr'dan gördüğüm kadarıyla panseksüelmiş kendisi, yapımcıları öyle demiş. Vücudu da gerçekten hoş. :D O uzaktan gördüğüm kadarıyla karizmatik, eğlenceli ve tatlı kişilik ve o popoyla yüzünün hiçbir önemi de yok bence.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bende çizgi romanlarını okumak isterim :) Sanırım Gerekli Şeyler ve Marmara Çizgi Marvel'ın çevirilerini yapıyolar.Deadpool'da var sanırım.Çizgi roman sıralamalarını hiç mi hiç bilmiyorum:( Çizgi romancıya gidip öğrenmek yada internetten araştırmak lazım.Pankseksüel olduğunu yeni öğredim :) Demek o yüzden hem erkeklere hemde kadınlara yakın resimleri vardı arattığımda deadpool'u :) Bide sanırım Deadpool bir karekterle evliymiş :D

      Sil