Istekleriniz Dersler Programlar Oyunlar Incelemeler Cover Şarkılar ve Dublajlar

12 Şubat 2017 Pazar

♥ Mystic Messenger Yılbaşı + Sevgililer Günü Dlc ♥


Herkese merhabalar efenim.Nasılsınız? Beni soracak olursanız iyiyim.Kötü kara bulutları kafamdan uzaklaştırdım.Nasıl olsa hayat devam ediyor :) Herneyse efenim.Şimdik bugün bari tatilimin son günü bende bi yazı yazayım dedim.Kafamda düşündüm taşındım nasıl bir yazı yazabilirim diye ve aklıma Mystic Messenge dlc'leri hakkında yazı yazmak geldi.Geçenlerde sanırım 2-3gün öncesi Mystic Messenger oyununa Sevgililer günü eklentisi gelmiş.Jumin hariç hepsini oynadım.

İlk önce Yılbaşı Dlc'sinden başlayalım.Oynayalı epey olduğu için içeriğini pek hatırlamıyorum.Kim ne dedi ben ne yaptım unuttum.2 gün var bu dlc'de.Bi yılbaşı günü birde yılbaşı gecesi önceki günü var.Toplam 5 kişiden son alabiliyoruz.Hangi kişiyi istiyorsanız ona iyi davranıp kalp almanız yeterli o kişiyle iyi olun diğerleriyle ilgilenmeyin.Herkesle kötü bir diyalog içerisinde olursanızda Unknow'dan son alıyorsunuz.Konu bakımından güzeldi.Gelelim oyun resimlerine.Rutin oynarken resimleri hoşuma gitmişti resimlerin ama bu dlc'de pek hoşuma gitmedi.Sanırım çizer değişmiş ve resimlerde orantılar o kadar farklı ve saçma ki...Fakat her bir kişiyi bitirdiğimizde ellerinde çiçeklerle resimlerini alabiliyoruz ki bu çok hoşuma gitti.Hatta sitemdede başlık yaptım.

Not: Başlığımı değiştiririm diye buraya başlığı atıyorum.


Diğer yılbaşı resimlerini Mystic Messenger Wiki'sinde bulabilirsiniz ben koymayacağım buraya.Hatta aşağıdaki resme tıklarsanız direk resimleri bulabileceğiniz siteye gidersiniz.Sitede karekter adlarına tıklayın.Karekter sayfasında ''Gallery'' yazar tıklayın resimleri çıkar.


Evvet şimdi gelelim Sevgililer günü eklentisine.Bu sevgililer günü eklentisi after endingler bölümünde bulunuyor.İlk sevgililer günü eklentisini Jahee ile oynadım ve oldukça beğendim.Jahee nereye ben oraya.Anladığım kadarıyla sevgililer günü için menümüze içerikler üretmeye çalışıyoruz ve bizimde Jahee'ye gaz vermemizle onunla birlikte kek yapmaya çalışıyoruz.Lakin daha sonrasında depoda sıkışıp kalıyoruz Jahee ile sonrasında da Yoosung bizi kurtarıyor.Ben böyle üstün körü anlatıyorum siz oynayın iyicene anlayacaksınız konuyu :D Resimlerden en çok şu resimleri beğendim Jahee'de


Bu resimleri oldukça tatlı buldum.Jahee'den toplam 3 resim alabiliyoruz.Sevgililer gününden beğendiğim bi bu resimler bi Yoosung resmi var.Diğerleri o kadar kötü ki.Gözlerim acıdı :D

Şimdi gelelim daha sonraki oynadığım kişiye.Zen'i oynadım evet.Zen'in bölümünü oynarken o kadar çok güldüm ki anlatamam :D Bu bölümde Zen açıkçası bana göre bayağı bi sapıktı.Eee dedim bende Zen bana karşı bu kadar sapık ve çapkın bende sapık olacam ona karşı ve çocuğun yüzünü kızarttım oyunda :D Şimdi gelin komikliğe.Televizyonda magazin işleniyor Zen ile ilgili.Zen'i bir kadınla görmüşler ve bununla ilgili dedikodu yapıyolar.Sonrasında da bayağı bi dedikoduyu arttırıyolar.Tabi ben Zen'in sapığı olduğum için sinirlendim.Seçeneklerde televizyonu kapat yada televizyonu kır seçeneği vardı.Bende bastım televizyonu kır seçeneğine anam anam :D Zen şekilden şekilde girdi beni sakinleştirmek için.Sonrasında da gönlümüzü alıp bize sevgililer günü hediyesi yaptı.

Gelelim Zen resimlerine.Toplam 2 resmi var ve ben hiçbirini beğenmedim.


Çizer böyle resimleri nasıl çizmiş hayret ediyorum.1. resimde Zen'i kepçe kulak yapmış ve yüzüde bi tuhaf olmuş.2.resimdede çizim şekli farklı olduğu için beğenmedim.Zen'in resimleri sınıfta kaldı diyebilirim.

Gelelim Yoosung'a.Pek heyecan verici birşey yaşamadım oynarken.Eski çocuksu tavrı yoktu.Olgun Yoosung olmuştu ve bu benim pek hoşuma gitmedi.Sevgililer gününde birbirimizi yeni tanıyormuş gibi yapıp randevuya çıktık.

Yoosung resimlerinden sadece bir tanesini beğendim.


Oldukça hoşuma giden bir resim.Gördüğünüz gibi Yoosung'un saçları kalkık değil bir kısmı :D

Ve gelelim o resme.Göz yakacak resme hazır olunn!!!


Bu resim öyle bir gözlerimi yaktı ki sormayın !! Ulan oynarken niye Yoosung'u kısacık gibi gösterip sonrasında resim aldığımızda uzatıyorsunuz.Yılbaşı Dlc'sinde de böyle yapmışlardı bu eklentide de böyle yaptılar.Bi karar verin karekter uzun mu kısamı?!!!

Bu arada Yoosung'tan 3 resim alabiliyoruz.

Gelelim 707'ye.Şimdik 707'de iki tane son varmış.Bi beyaz çikolata bi siyah çikolata.Ben beyaz çikolata sonunu aldım.Bitti diye sevinirken kardeşim gelip bi tane daha son var dedi.Ben beyaz çikolata sonunu çok beğendim.Ama  707'nin sapık olduğunu siyah çikolata öğrenecektim....Tabi ben bunları bilmeden laylaylom oynadım.Şimdi 707 bize oyun oynuyor ve sorular soruyor o soruları doğru cevaplandırıp gidiyoruz.Tabi sonu belirleyici cevaplar var.Beyaz çikolata alırsanız 707 sizi gece yıldızların altına götürüyor ve resim alıyorsunuz.


Herşey çok hoşuma gitmişti.Taaa ki siyah çikolatayı alana kadar.

Siyah çikolata aldığınızda 707 sizi evine götürüyor ve bu resmi alıyorsunuz.


707 resmen Nuri Alço olmuş bu siyah çikolata sonda :D Bilmiyorum ben pek beğenemedim bu sonu.Ben böyle bilmezdim onu.T-T

Gelelim resimlere.Cidden beğenmedim.Bu yılbaşı dlc'sinden sonra ne olduysa oldu iyicene azıttılar.Artık sonraki güncellemelerde ne olur bilemem ama çizeri değiştirseler çok iyi olur.

Jumin'i oynamadığım için bilmiyorum neler olduğu hakkında :D

Evvet şimdilik yazacaklarım bu kadar.Artıkın bir soraki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın :D

3 yorum:

 1. Ya şu boyama stiline bakın Allah aşkına :d bildiğiniz üşeniyor diye böyle basit yapıyor basbaya ortada. Bari Yoosung'un boyuna ellemeseydi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herşey casual ve deep storymiş.O resimlerdeki erkekler bizi kendilerine hoşlaştıracakmış.Ama onlardan uzaklaşmamız an meselesiymiş çünkü yılbaşı ve sevgililer gününde gerçek tipleri ortaya çıkacakmış :D

   Sil
  2. Ürkütücü :D

   Sil