Istekleriniz Dersler Programlar Oyunlar Incelemeler Cover Şarkılar ve Dublajlar

12 Eylül 2015 Cumartesi

♥ BloomChan'la Benim Stilim ♥


Herkese merhabalar efenim :) Nasılsınız? Beni soracaksanız iyiyim.Şimdikk belki TV8 de izlediğiniz benim stilim programı hakkında bir yazı yazacağım :) Açıkçası programın sıkı bir fanı değilim.Koltukta yatıp elimde kumandayla kanalları hızlıca çevirirken şahin gözlerimle bir de ne göreyim.O kısa saniye içersinde TV8'de İşte Benim Stilim'de bir cosplay yapan gördüm!! Evvet yanlış duymadınız! Tabi bunu görür görmez izlemeye başladım.Programı sevmiyorum aslında.Nedeni ise kızların birbirlerine konuşmalarını çok tuhaf bulmam ve jürilerinde yorumlarının bana göre pek iyi olmayışı.Şimdi bunları diyorum diyede programın fanları gelip beni taşlamasın :D İzlemeye başladım.Konsept kostum partisiydi sanırım.Bayağı güzel kıyafet giyinip gelen vardı.Ama benim en çok dikkatimi Sailor Moon Cosplay olmuştu.Tam sıra Cosplay yapan kıza geldi bir de ne göreyim.Yüzde fazla abartılı makyaj var.Elbise bana göre güzeldi.Ama makyaj hele ki anime yüz şeklinde yapılmış makyajlar insan suratında görmemek istediğim birşey.Şimdi resimde ne demek istediğimi anlayacaksınız.


İşte Cosplay kızımız.Yav bu makyajı yapacağına doğru düzgün bir eyeliner çekip gözlerine takma kirpik taksaydın ve de mavi lens taksaydın güzel olacaktın.Bende beğenip kırk takla atacaktım evin içinde biri cosplay yapmış diye programda.Ama görüyorsunuz ki bu makyaj yüzünden facebook sayfalarında alay edenler olmuş.


Kıza ayriyetten bayağı ağır eleştirilerde bulunuldu.Ben herhalde böyle bir eleştiriye uğrasam ağlardım herhalde! Ama kızı tebrik etmek lazım.Eleştirilere kulak asmadı hiç.Eğer bölümü izlemek isterseniz aşağıdaki tıkla resmine basarak izleyebilirsiniz.Partlar halinde bölüm


Youtube'de bulmuştum sadece kızın olduğu videoyu ama site sağolsun telif şeysi yüzünden kaldırmış.Herneyse okurlarım size bir soru soracağım ve yazımı sonlandıracağım.

Sizce bu resimlerden hangisi güzel? Bunu neden soruyorum.Çünkü birşeyi yapmak istiyoruz ama iyi yapamadığımızdan ve emek vermediğimizden mi böyle oluyor bilmek istiyorum.Resimlerimiz gelsin...


Aslında bu yazımı programın ertesi günü yapacaktım ama kısmet bugüneymiş :) Herneyse sizi bu soruyla başbaşa bırakıp görüşürüz derim :))

4 yorum:

 1. Çizgiyle köprücük kemiklerini çekmesi...

  YanıtlaSil
 2. Vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum. :D Sanırım bizim ülkemizde böyle şeylere pek değer verilmiyor. Örneğin çizgi filmi sadece çocuklar izlesin diye yapıldığını düşünenler gibi... Fakat makyajı daha hafif yapsaymış iyi olurmuş diye düşünüyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle düşünenlere birazcık sinir oluyorum aslında çizgi film sadece çocuklar için değildir ki yetişkinlerde izler :) Değer verilmemesi aslında biraz üzücü ama iki video buldum cosplayla ilgili yapılmış bir haberdi öyle mutlu oldum ki :D

   https://www.youtube.com/watch?v=P1_9kHjoteo

   https://www.youtube.com/watch?v=P3jkHE9js3g

   Sil
 3. İlişkilerim kadının köprücük kemiği kadar sahte

  YanıtlaSil