Istekleriniz Dersler Programlar Oyunlar Incelemeler Cover Şarkılar ve Dublajlar

20 Mayıs 2012 Pazar

♥ Photoshop Cs4'te Resme Psd Ekleme ♥


MERHABA HERKESE :)) BU YAZIMDA RESİMLERE NASIL PSD EKLENECEĞİNİ GÖSTERECEĞİM.PSD SAYESİNDE RESİMLERİNİZİN RENKLERİNİ DAHA CANLI YAPABİLİRSİNİZ.PSD İNDİRMEK İSTERSENİZ DEVİNTART SİTESİNDEN PSD YAZIP İNİDREBİLİRSİNİZ.İNDİRDİYSENİZ EĞER İNDİRMİŞ OLDUĞUNUZ PSD WİNRAR DOSYASINI MASAÜSTÜNE ALIN VE İÇİNDEKİNİ MASAÜSTÜNE KOYUN.WİNRAR ŞEKLİNDE DEĞİLDE SADECE AMLEMİ DEĞİŞİK ŞEKİLDE İNDİYSE KORKMAYIN O PHOTOSHOP'TA AÇILACAK :D ÖNCELİKLE PROGRAMIMIZI AÇIYORUZ.


AÇIYORUZ PROGRAMIMIZI UNUTMADAN BİLGİSAYARINIZA HERHANGİ BİR RESİM İNDİRİN.PROGRAMI AÇTIKTAN SONRA PSD YAPACAĞIMIZ RESMİ DOSYA---->AÇ TIKLAYARAK SEÇİP AÇIYORUZ.


RESMİMİZİ AÇTIKRAN SONRA TEKRARDAN DOSYA--->AÇ DİYORUZ MASAÜSTÜNE KOYMUŞ OLDUĞUMUZ PSD'Yİ AÇIYORUZ.

NOT:PSD'YE TIKLADIĞINIZDA NORMALDE AÇILMAZ KORKMAYIN.PHOTOSHOP CS4 PROGRAMINDA VE DİĞER PHOTOSHOP PROGRAMLARINDA AÇILIR.


PSD'MİZİ AÇMIŞ BULUNMAKTAYIZ.YUVARLAK İÇİNE ALDIĞIM YER PSD OLDUĞUNU GÖSTEREN ŞEYDİR.ÖNCELİKLE PSD'Yİ YAPMAK İSTEDİĞİMİZ RESME ENJEKTE ETMEK İÇİN ŞU İŞLEMİ YAPACAĞIZ.


ALTINI ÇİZDİĞİM SEKMEYİ FARE İLE TUTUP PROGRAMIN TAM ORTASINA BIRAKIYORUZ.


BIRAKTIĞIMIZDA BÖYLE OLACAK VE KATMANLAR BÖLÜMÜNE MAVİ RENKLİ OLAN DOSYA GELECEK.ŞİMDİ ŞU İŞLEMİ YAPACAĞIZ.


PSD DOSYASINI MAVİ RENKLİ OLAN SEÇİLİ OLAN PSD DOSYASINI TUTUP PSD UYGULAYACAĞIMIZ RESME BIRAKIYORUZ VE SONUÇTA GÜZEL VE CANLI BİR RESİM ÇIKIYOR.

İLK HALİ


SON HALİ

4 yorum:

 1. Bloom-chan sende mi tumblrdasın?! D: bende açmıştım bir tumblr ama kaldı öyle. Kanım pek ısınmadı şu tumblra. ama tumblr a dalıp bloggerı unutma darılırım haa D:

  YanıtlaSil
 2. uuu Tumblr' a bayılıyorum ;w; Giflerin anasıdır orası TwT

  YanıtlaSil
 3. Ya ben tumbrl kullanmayı bir türlü öğrenemedim ama bir gün öğreneceğim eminim *-*

  YanıtlaSil
 4. Bedava program ve oyun indirme siteniz. Mobil uygulamalar ve oyunlar, bilgisayar oyun ve programları internet sitemizde full program indirilebilir.

  YanıtlaSil